Repertoár


R. Cooney: 1 + 1 = 3 aneb Jeden a jedna jsou tři

Pokud jste manžel, který má dvě manželky a nedodržíte přesný časový harmonogram, máte hodně co vysvětlovat.
A pokud vám s tím vysvětlováním ještě pomáhá poněkud svérázný kamarád z 1. patra, je o zábavu rozhodně postaráno…

aneb
1 manžel + 2 manželky + 2 sousedé + 2 detektivové + 1 neodbytný reportér = skvělá komedie plná nečekaných zvratů.


M. Macourek: Racajda (Tonka Šibenice)

Milena Kleinerová byla za roli Antonie Havlové v představení Racajda, zařazena do širší nominace na cenu THÁLIE 2016.

Životní zpověď prostitutky, která stanula u Posledního Soudu, kde se rozhoduje o jejím životě a její cestě do ráje, nebo do věčného zatraceníí

Humorný i dojemný příběh ženy, která se nebála milovat život i se všemi jeho nástrahami, protože…“Takováá hezká písnička, něžné pohlazení a hlt dobrého koňaku – to jsou věci, pro které stojí za to žít, i v tom srabu!“


R. Cooney: Mrtvola v hotelu Westminster

Pokud si ženatý vicepremiér vlády domluví záletné rande s vdanou milenkou v luxusním hotelu – musí počítat se vším. Když ale v apartmánu nalezne nezvaného návštěvníka, nastanou situace, s nimiž se počítat prostě nedá. A pokud vám s řešením problémů pomáhá neschopný osobní tajemník, který je však schopen všeho, začíná jít opravdu do „tuhého“!

V našem hotelu Westminster je možné prakticky vše… Zn. Diskrétnost zaručena!!! Strhující komedie o tom, co vše dokáže způsobit jedna nečekaná mrtvola.


I. Örkény: Kočičí hra

Erži Orbánové se povedlo to, co se mnohým nepodařilo nikdy. Žít svůj život naplno a užít si ho. Díky hluboké lidskosti, nezdolnému optimismu, milující sestře a všem svým láskám, byť někdy nenaplněným. Vždyť život je jenom hra. A někdy doslova kočičí… A proto: „Kdybych měla začít znovu, nežila bych jinak“‚

Tragikomedie o tom, že život prostě stojí za to žít i přes všechna trápení.


C. Goldoni: Sluha dvou pánů

Benátky! A všude kolem takové pozdvižení!! Že by zde probíhal legendární karneval? Ale kdeže… to se jen sluha Truffaldino rozhodl sloužit dvěma pánům zároveň. A že taková služba není nic lehkého a přináší s sebou nespočet omylů a problémů, je tedy celkem nasnadě. Rej bláznivých situací, interaktivních výstupů commedie dell arte, písní, šermů a hlavně skvělé zábavy tedy může začít…

Klasická komedie žánru dell´arte, ve které naleznete originální písně, improvizaci a především mnoho interaktivních komických situací, které můžete pomoci rozřešit právě Vy!


R. Thomas: Stalo se v Chamonix aneb Past na osamělého muže

Horská chata poblíž Chamonix, ve které zdrcený manžel oplakává zmizení své ženy. Případu se ujímá místní komisař. Ve chvíli, kdy se ve dveřích chaty objeví mladý abbé se zmizelou manželkou, začíná hra, ve které není do poslední chvíle jasné, kdo je kdo a o co komu jde.

Detektivní komedie, ve které je vše jasné až do chvíle, než zjistíte, že všechno může být také úplně jinak….


R. Cooney: Vše nejlepší, Henry aneb Prachy nesmrdí!

Co uděláte, když zjistíte že místo svého kufru, najednou vlastníte kufr plný peněz? A k tomu jste chudí? Vrátíte ho, nebo s ním odjedete pryč? Sice čekáte návštěvu a máte slavit narozeniny, ale… Prachy, jsou prachy! Rozhodnutí se může zdát jednoduché. Jenže ve vašem vlastním kufru, je diář se jménem a adresou! A aby toho nebylo málo, začíná zvonit telefon….

Bláznivá komedie o tom, co udělat s penězi, které vám nepatří…


Magda Malá a Bohuš Matuš: Slavíci z muzikálů

Dva velké neobyčejné hlasy muzikálových pódií Magdy Malé a Bohuše Matuše. Není běžné se s těmito hvězdami muzikálů setkat v komorním divadelním prostoru a prožít s nimi dvě hodiny zábavy. Zazpívají největší hity světových pódií a jistě prozradí řadu historek ze zákulisí muzikálů. Jsi můj pán, Slavíci z Madridu, Vím, že jsi se mnou, Stokrát chválím čas, zazní i úžasné duety. Po koncertu plánujeme setkání s oběma umělci a možnost podpisů na CD.

Koncert muzikálových hvězd, okořeněný řadou historek ze zákulisí nejen muzikálů…
Divadlo Bez Hranic, Křesomyslova 14, 140 00 Praha 4,
Najdete nás i facebooku

Copyright © 2023 Divadlo Bez Hranic| Made by Richard Perkner